Úvod » online podpora učebníc » online podpora učebnice Matematika polopate


        

online podpora učebnice Matematika polopate

novinka

skladom

 

Dostupnost: skladem
Číslo produktu: 000106012
naša cena:
0,00 € (Nie sme plátcami DPH)

Audio online podpora učebníc Matematika polopate a Matematika - slovné úlohy & všetko ostatné ako jej audio doplnok pre potreby predovšetkým domáceho samostatného vzdelávania žiakov základných škôl (ale s možným presahom do stredoškolského učiva), ale i ako pomôcka pre rodičov pre spoločnú domácu výuku žiakov a rodičov.

Tak, ako každé poznanie, aj pri výučbe matematiky je potrebné pochopiť základný pojmový aparát, pochopiť podstatu operácií. A tak, ako v akomkoľvek inom jazyku, musíme sa aj jazyk matematiky učiť postupne, od základov, od jednoduchého k zložitejšiemu. Presne tak je definovaný originálny systém výuky vo všetkých učebniciach pani doktorky Hofmanovej, presne tak je definovaný aj tento kurz, ktorý pridáva k písanému textu v učebnici ďalšiu dimenziu - hovorené slovo, výklad.

Audio online podpora matematiky - PhDr. Alena Hofmanová obsahuje nielen výklad riešení toho najzložitejšieho, s čím sa žiaci pri hodinách matematiky na základnej škole stretávajú, teda slovných úloh, ale i základné vysvetlenie aritmetiky a algebry. Výklad mimo štandardnej metódy formou vysvetlení a cvičení je koncentrovaný predovšetkým do vysvetlenia učiva na riešení konkrétnych príkladov a je rozčlenený do 39 kapitol.

Základnou učebnicou, nevyhnutnou pre výuku v rámci kurzu je učebnica Matematika - slovné úlohy & všetko ostatné

Obsah audio online podpory učebnice Matematika polopate/Matematika - slovné úlohy & všetko ostatné

Autorkou audio online podpory je autorka učebnce Matematika - slovné úlohy & všetko ostatné, pani doktorka Hofmanová, ktorá kurz aj nahovorila.

Online podpora je rozdelená do 39 kapitol. Jednotlivé kapitoly obsahujú výklad učiva vo forme vysvetlení a cvičení, predovšetkým na precvičeniach pri riešení príkladov, v súlade a podľa obsahu a metodiky tejto učebnice.

podrobný obsah a rozpis online podpory ►►►►►

Kapitola na vyskúšanie 

V kapitole 8 - príklady na x, ktorú si môžete vyskúšať zdarma, je vysvetlené jeden zo základných tematických okruhov slovných úloh, zápisy premien medzi neznámou „x“ a percentami (o 20, 30 ... %, o 1/3, 4/5 ... viac/menej). Kapitola obsahuje základné vysvetlenie a vysvetlenie na šiestich príkladoch a celkový čas je 50 minút.

kapitola 8 na vyskúšanie online podpory ►►►►►

Parametre audio online podpory matematiky - PhDr. Alena Hofmanová

počet precvičení príkladov: 230
celkový počet nahrávok: 285
celková doba nahrávok: 27 hodín 57 minút 10 sekúnd
celkový objem dát nahrávok: 970,96 MB
formát nahrávok: mp3

Potrebujete ešte viac informácií? Napíšte nám me-mail, alebo nás kontaktujte telefonicky!

NzI2NTg0