Úvod » online podpora učebníc » audio online podpora učebnice Slovenčina polopatení


        

audio online podpora učebnice Slovenčina polopatení

novinka

skladom

 

Dostupnost: skladem
Číslo produktu: 000206009
naša cena:
0,00 € (Nie sme plátcami DPH)

Predplatným získavate neobmedzený prístup na dobu 30 dní do platenej časti audio online kurzu slovenského jazyka - PhDr.Alena Hofmanová, umiestneného na webovej platforme hofmanova.sk.

Potrebujete ovládať slovenský jazyk kvalitne slovom aj písmom? Máte doma školáka, či školákov a učíte sa s nimi? Alebo sa potrebujete pripraviť na skúšky, prijímačky, či vstupné pohovory? A nestačí vám len učebnica, alebo učebnice a potrebujete k nim aj kvalitné vysvetlenie? Ako v klasickej škole?

Nový audio online kurz slovenského jazyka - PhDr. Alena Hofmanová je klasickým výkladom toho najdôležitejšieho a najzložitejšieho zo slovenskej gramatiky od autorky už desať rokov jednej z najpopulárnejších učebníc gramatiky slovenského jazyka, Slovenčiny polopate, či jej nového vydania, učebnice Slovenská gramatika. Tieto učebnice sa využívajú pri výuke slovenského jazyka nielen na základných, ale aj stredných a dokonca vysokých školách na Slovensku, ale tiež na školách s vyučovacím jazykom slovenským v zahraničí.

Práve učebnica Slovenská gramatika je základom kurzu a je pre úspešné absolvovanie kurzu nevyhnutná. Pokiaľ ale máte ešte staršie vydania, na trh uvedené s názvom Slovenčina polopate, môžete využiť túto učebnicu. Ku kvalitnej výučbe v rámci kurzu doporučujeme využiť na precvičenie získaných vedomostí tiež veľký diktátovník, učebnicu Diktáty a doplňovačky zo slovenského jazyka.

Obsah audio online kurz slovenského jazyka

Autorkou audio online kurzu je autorka učebníc, pani doktorka Hofmanová, ktorá kurz aj nahovorila. Kurz je rozdelený do 27 kapitol. Jednotlivé kapitoly obsahujú výklad učiva vo forme vysvetlení a cvičení v súlade a podľa obsahu a metodiky učebnice Slovenská gramatika.

podrobný rozpis kurzu ►►►►►

Kapitola na vyskúšanie zdarma

Jednej z kapitol audio online kurzu, siedmej, dala pani doktorka Hofmanová skutočne špeciálny názov: "pravopis koncoviek prídavných mien, zámen a radových čísloviek po tvrdých spoluhláskach - "lebo za íčkom niečo je". A práve výklad tohoto učiva si v polhodinovej ukážke, obsahujúcej dve vysvetlenia a tri cvičenia, môžete vyskúšať.

kapitola 7 na vyskúšanie zdarma ►►►►►

Parametre audio online kurz slovenského jazyka - PhDr. Alena Hofmanová

počet vysvetlení a cvičení: 200
celkový počet nahrávok: 200
celková doba nahrávok: 17 hodín 45 minút 22 sekúnd
celkový objem dát: 638,31 MB

Pokiaľ máte druhé, alebo tretie vydanie učebnice Slovenčina polopate, môžete pre absolvovanie výuky audio online kurzu používať aj túto učebnicu (v grafickej úprave obálky, ako je uvedená na obrázku):Celoživotné predplatné s jednou učebnicou -
je určené pre všetkých, ktorí nemajú základnú učebnicu, Slovenská gramatika (alebo staršie vydania Slovenčiny polopate), alebo túto majú a ku kurzu si chcú ešte dokúpiť veľký diktátovník, Diktáty a doplňovačky zo slovenského jazyka.

Celoživotné predplatné s dvomi učebnicami -
je určené pre všetkých, ktorí nemajú základnú učebnicu Slovenská gramatika (alebo staršie vydania Slovenčiny polopate) a okrem kurzu si chcú zakúpiť obe učebnice, teda Slovenskú gramatiku a Diktáty zo slovenského jazyka.


Ako sa zaregistrujete a získate prístup na kurz

Audio online kurz je umiestnený na webovej platforme hofmanova.sk. Pre prístup na kurz je potrebná registrácia na stránke hofmanova.sk, pripomíname pritom, že nie je potrebné registrovať sa v e-shope skolapolopate.sk.

návod na registráciu na webovej platforme hofmanova.sk ►►►►►

Kedy môžete začať používať kurz

Po vykonaní objednávky niektorého variantu kurzu v e-shope skolapolopate.sk a registrácii na webovej platforme hofmanova.sk je vám kurz podľa variantu kurzu sprístupnený. O prijatí objednávky na zakúpenie kurzu, o registrácii a o sprístupnení kurzu budete informovaní e-mailom na vami uvedenú e-mailovú adresu.

Sprístupnenie kurzu prebehne v podstate okamžite po zakúpení niektorého variantu kurzu v e-shope skolapolopate.sk a predchádzajúcej, alebo následnej registrácii na webovej platforme hofmanova.sk.

Pokiaľ je súčasťou objednávky aj učebnica, alebo učebnice, je vám kurz sprístupnený po prijatí objednávky a registrácii, učebnice zasielame najneskôr druhý pracovný den prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. podľa vami vybraného druhu spôsobu dopravy.

Doprava zásielky pri zakúpení akéhokoľvek variantu kurzu s učebnicou, alebo učebnicami je zdarma.

N2FjNzh