Úvod » online podpora učebníc » audio online podpora učebnice Nemčina pre samoukov


        

audio online podpora učebnice Nemčina pre samoukov

novinka

skladom

 

Dostupnost: skladem
Číslo produktu: 000206003
naša cena:
0,00 € (Nie sme plátcami DPH)

Predplatným získavate neobmedzený prístup na 30 dní do platenej časti audio online kurzu nemčiny pre samoukov A1-A2-B1-B2 - PhDr.Alena Hofmanová, umiestneného na webovej platforme hofmanova.sk.

Audio o
nline kurz nemčiny pre samoukov - úrovne A1-A2-B1-B2 je určený pre všetkých začiatočníkov a stredne pokročilých, ktorí potrebujú zvládnuť nemecký jazyk slovom i písmom pre využitie pri svojej práci na Slovensku, pri štúdiu, alebo pracujú, alebo sa pripravujú na prácu v nemecky hovoriacich krajinách.

Pre koho je kurz určený
Online kurz nemčiny pre úrovne A1-A2-B1-B2 je určený pre všetky vekové katgórie žien a mužov, od začiatočníkov až po stredne pokročilých, ktorí potrebujú pri svojej práci na Slovensku zvládnuť bežnú hovorovú nemčinu slovom i písmom. Je tiež určený pre tých, ktorí už pracujú v nemecky hovoriacich krajinách, alebo sa na výkon povolania v týchto krajinách pripravujú. Základom kurzu je spojenie učiva v učebnici Nová nemčina pre samoukov a súboru zvukových výkladov a cvičení tohoto učiva vo formáte mp3, prístupných v online forme na webovej platformne hofmanova.sk. Dôležité alebo komplikované učivá sú priamo v jednotlivých kapitolách testované v samostatných testoch (60 testov).

Aké učebnice sú potrebné pre kvalitné absolvovanie kurzu
Kurz je postavený na učebnici Nová nemčina pre samoukov a je určený pre všetkých, ktorí potrebujú zvládnuť nemčinu na bežnej hovorovej úrovni s adekvátnou znalosťou bežnej hovorovej slovnej zásoby a súčasného zvládnutia potrebnej gramatiky. Pre komplexnejšie štúdium v rámci kurzu je potom vhodná rozšírená kombinácia učebníc, teda k základnej učebnici pre samoukov sú ako doplnok vhodné i učebnice Nemecká gramatika a Veľké komentované testy z nemčiny A1-A2-B1-B2.

Časový rozsah kurzu
Kurz obsahuje nahrávky vo forme mp3 v rozsahu 51 hodín 47 minút a 38 sekúnd (čistý čas nahrávok).
⇒ pozrite si podrobný rozpis kurzu

Štruktúra kurzu
Kurz je koncipovaný tak, aby sa jednotlivé kapitoly kryli s kapitolami knihy. Celý kurz je z dôvodu prehľadnosti a lepšej prístupnosti rozdelený do jedenástich kategórií (1-10 až 101-107). U kapitol sa používa online zvukový (hlasový) výklad a vysvetlenie jednotlivých pasáží učiva:
slovná zásoba (v úvodných kapitolách aj výslovnosť hlások a hláskových skupín)
vysvetlenie
"achtung" (dôležité upozornenia)
precvičenie
texty
⇒ testy

V častiach označených "slovná zásoba" sa preberá slovná zásoba z príslušnej kapitoly predovšetkým z hľadiska správnej výslovnosti. Slovná zásoba je najskôr nahovorená po jednotlivých len nemeckých slovíčkach. V druhom predstavení slovíčiek je v prestávkach priestor na vaše zopakovanie nemeckého slovíčka i jeho slovenského prekladu.
pozrite si ukážku ⇒ 4.kapitola /slovná zásoba/ určitý a neurčitý člen

V častiach označených "vysvetlenie" je vysvetlené učivo kapitoly, prípadne jej časti. Vysvetľuje sa podľa učebnice, aby sa spojilo zrakové vnímanie vysvetlenia v učebnici, veľmi často vo farbe, so zvukovým vnímaním vysvetlenia.
pozrite si ukážku ⇒ 62.kapitola /vysvetlenie/ modálne slovesá vo vete

V častiach označených "precvičenie"sa systematicky a cielene precvičuje práve vysvetľované učivo. Často je precvičovanie spojené aj s opakovaním práve počutého v prestávkach.  Precvičuje sa na slovnej zásobe danej kapitoly, precvičuje sa samozrejme aj stará slovná zásoba.
pozrite si ukážku ⇒ 84.kapitola /precvičenie/ skupina typu "bringen - denken"

V častiach označených "texty"si vypočujete texty z učebnice najskôr vcelku. Pri čítaní textov po jednotlivých vetách opakujete v prestávkach práve počutý text. Texty sa týkajú učiva danej kapitoly a sú postavené na jej slovnej zásobe.
pozrite si ukážku ⇒ 41.kapitola /texty/ "haben - mať" - "sehen - vidieť"

V častiach označených "testy" sú uvedené základné testy z Učebnice Veľké komentované testy z nemčiny A1 - B1, ktorými sa testuje preberané učivo v kapitole/lekcii. Testy sú záverečnou časťou preberania učiva. Sú koncipované tak, že okamžite na nich zistíte úroveň jeho ovládania a keď sa ešte objavia chybičky, presne vidíte, aké sú a nie je problém sa vrátiť k vysvetleniu špeciálne toho, v čom ste v testovaní objavili svoje nedostatky.
pozrite si ukážku ⇒ 82.kapitola /testy-2/ slovesá s neodlučitelnými predponami

Parametre audio online kurzu nemčiny pre opatrovateľky - PhDr. Alena Hofmanová

celková doba nahrávok: 51 hodín 47 minút
formát nahrávok: mp3

Kedy môžete začať používať kurz
Po zakúpení niektorého variantu kurzu v e-shope skolapolopate.sk a registrácii na webovej platforme hofmanova.sk je vám kurz podľa variantu kurzu sprístupnený. O prijatí objednávky na zakúpenie kurzu, o registrácii a o sprístupnení kurzu budete informovaní e-mailom na vami uvedenú e-mailovú adresu.

Sprístupnenie kurzu prebehne v podstate okamžite po zakúpení niektorého variantu kurzu v e-shope skolapolopate.sk a predchádzajúcej, alebo následnej registrácii na webovej platforme hofmanova.sk. Pokiaľ je súčasťou objednávky aj učebnica, alebo učebnice, je vám kurz sprístupnený po prijatí objednávky a registrácii, učebnice zasielame najneskôr druhý pracovný den prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. podľa vami vybraného druhu spôsobu dopravy (kuriérom na adresu, kuriérom na poštu).

Doprava zásielky pri zakúpení akéhokoľvek variantu audio online kurzu s učebnicou, alebo učebnicami je zdarma.

Ako sa zaregistrujete

Audio online kurz je umiestnený na webovej platforme hofmanova.sk. Pre prístup na kurz je potrebná registrácia na stránke hofmanova.sk, pripomíname pritom, že nie je potrebné registrovať sa v e-shope skolapolopate.sk.

návod na registráciu na webovej platforme hofmanova.sk ►►►►►

Potrebujete viac informácií? Pozrite si odpovede na najčastejšie kladené otázky

odpovede na najčastejšie kladené otázky ►►►►►

Potrebujete ešte viac informácií? Napíšte nám me-mail, alebo nás kontaktujte telefonicky!

YjMyN