Úvod » online podpora učebníc » audio online kurz nemčiny pre gastro obory - 30 dní


        

audio online kurz nemčiny pre gastro obory - 30 dní

mesačné predplatné

skladom

 

Dostupnost: skladem
Číslo produktu: 000206021
naša cena:
4,90 € (Nie sme plátcami DPH)

Predplatným s učebnicou získavate neobmedzený prístup na dobu 30 dní do platenej časti audio online kurzu nemčiny pre gastro obory - PhDr.Alena Hofmanová, umiestneného na webovej platforme hofmanova.sk.

Online kurz nemčiny pre gastronomické obory je určený pre všetkých, ktorí pracujú na pozíciách čašníčka/čašník, barmanka/barman, kuchárka/kuchár, prevádzkarka/prevádzkar ako i majiteľov gastro zariadení a pri svojej práci, pri styku s hosťami, kleintami, alebo pri tvorbe jedálnych či nápojových lístkov, na Slovensku alebo v zahraničí, používajú špeciálnu "gastro nemčinu".

Časový a vecný rozsah kurzu
Kurz obsahuje nahrávky vo formáte mp3 v rozsahu 17 hodín (čistý čas nahrávok). V celom kurze je uvedených viac než 1400 nemeckých slovíčiek z oboru gastronómie.

Štruktúra kurzu
Kurz je rozdelený do troch samostatných častí:

komentovaný slovensko - nemecký výkladový slovník
Je konštruovaný ako v súbor jednotlivých slovíčiek a súvisiacich výrazov, slovných spojení, alebo často používaných viet s výslovnosťou. V úvode je vysvetľená tiež základná gramatika.
► pozrite si ukážku - B "bravčový bôčik" + prídavné mená a ich koncovky (ukážka)

nemecko - slovenský slovník
Klasický slovník gastro slovnej zásoby, písaný aj s výslovnosťou písanou po slovensky
► pozrite si ukážku - K (ukážka)

slovensko - nemecko slovník
Klasický slovník gastro slovnej zásoby, písaný aj s výslovnosťou písanou po slovensky.
► pozrite si ukážku - M (ukážka)

Kedy môžete začať používať kurz

Po zakúpení niektorého variantu kurzu v e-shope skolapolopate.sk a registrácii na webovej platforme hofmanova.sk je vám kurz podľa variantu kurzu sprístupnený. O prijatí objednávky na zakúpenie kurzu, o registrácii a o sprístupnení kurzu budete informovaní e-mailom na vami uvedenú e-mailovú adresu.

Sprístupnenie kurzu prebehne v podstate okamžite po zakúpení niektorého variantu kurzu v e-shope skolapolopate.sk a predchádzajúcej, alebo následnej registrácii na webovej platforme hofmanova.sk. Pokiaľ je súčasťou objednávky aj učebnica, alebo učebnice, je vám kurz sprístupnený po prijatí objednávky a registrácii, učebnice zasielame najneskôr druhý pracovný den prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. podľa vami vybraného druhu spôsobu dopravy (kuriérom na adresu, kuriérom na poštu).

Doprava zásielky pri zakúpení akéhokoľvek variantu audio online kurzu s učebnicou, alebo učebnicami je zdarma.

Ako sa zaregistrujete

Audio online kurz je umiestnený na webovej platforme hofmanova.sk. Pre prístup na kurz je potrebná registrácia na stránke hofmanova.sk, pripomíname pritom, že nie je potrebné registrovať sa v e-shope skolapolopate.sk.

návod na registráciu na webovej platforme hofmanova.sk ►►►►►

Potrebujete viac informácií? Pozrite si odpovede na najčastejšie kladené otázky

odpovede na najčastejšie kladené otázky ►►►►►

Potrebujete ešte viac informácií? Napíšte nám me-mail, alebo nás kontaktujte telefonicky!

ZTgzYz